•  |

Blog

Znie to možno až neuveriteľne, ale je to pravda. Jazdím na mercedese a to vďaka tejto rastlinke.


Konkrétne ide o  "aloe vera barbadensis miller".

A aj vďaka nej jazdím v dnešnej dobe už na vlastnom aute a to "áčkovom" mercedese.
Ak ste si všimli tak je tam slovčíko aj vďaka nej, samozrejme nie je to 100% jej zásluhou, ale podieľa sa na tom vo veľkej miere keďže prevažná väčšina produktov našej firmy obsahuje výťažky práve z tejto rastliny... to, čo je to vlastne aloe vera alebo jej účinky pre náš organizmus si necháme do budúceho blogu.

Tento blog je naozaj len o tom, že ak máte kvalitné výrobky, z kvalitných zdrojov a spracuje ich špičková nemecká firma, ktorá je na trhu už vyše 30 rokov...  je určite nebezpečná kombinácia na ceste za úspechom v tom dobrom slova zmysle. No v nesposlednom rade za to kde som dnes a kde budem zajtra alebo o pár mesiacov, nevďačím len sebe, nič z toho čo už v biznise mám by som sám nikdy nedokázal. Tu si nemôžem dovoliť isť "sólo" ako v kulturistike, tam mi svalovú hmotu nikto nepomôže nabrať, musím si to odmakať sám. Ale tu je to iné, som rád, že môžem so svojim skvelým tímom manažerov a partnerov pomáhať stovkám ľuďom či už po fyzickej ale aj po psychickej stránke.

Tak isto sa ma stále dosť ľudí pýta, či sa môžu pridať do môjho tímu... odpoveď znie áno!

V dnešnej dobe rád doprajem privyrobiť si každému, alebo nebodaj ak chcete zmeniť povolanie tak smelo. Stále prizvukujem, rád si s každým sadnem a porozprávam sa o možnej spolupráci.. či už si študent, mamička na materskej, lekár, nezamestnaný, alebo akékoľvek iné povolanie kľudne mi napíš, zavolaj a dohodneme sa na stretnutí. (viem teraz bude zákaz vychádzania ale povieme, že ideme do obchodu)wink


A budem len rád ak tu budeme v týchto autách jazdiť v húfoch a budeme tvoriť kolóny! 

Pekný a úspešný deň priateliaNapíšte nám

* - povinné položky