•  |

Blog

Podnikám už viac ako 10 rokov a začalo to všetko takto:
1. "nevinný podpis" na uzatvorenie spolupráce s firmou, kde môj vstupný náklad bol to, že som si kúpil produkt, ktorý som chcel odskúšať (colostrum)

2. Produkt bol perfektný a preto som sa rozhodol odporučiť ho známym. Vyskúšal som aj ďalšie produkty, ktoré som taktiež posunul ďalej a nakoniec som toho sprostredkoval toľko, že som od firmy dostal hodinky zadarmo ako benfit. (Wau)
3. Postupne som teda spoznával produkty a bol mi predstavený aj marketingový plán firmy. Strašne sa mi to zapáčilo a začal som teda oslovovať na spoluprácu aj ďalších ľudí, či už rodinu, alebo kamarátov (niekde treba začať). Keď som už vybudoval menší tím, tak som opäť dostal od firmy benefit a to nové auto (WV Polo) a zbavil som sa svojej starej škodovky.

4. Po pár rokoch fungovania keď firma stále prosperovala a pridávala nové super produkty, prišiel produkt, ktorý mi doslova zmenil život, tak isto ako ten produkt mení aj životy iných ,boli to náhrady stravy ako polievka, shake, protein... kde celý tento balík niesol názov "Figu Active 28days Body Mission". O pár mesiacov na to som si vytvoril vlastný projekt odvodený od tohto a to Bodymission with Ján Soták. Behom ďalších mesiacov sa mi vyskladal skvelí tím, s ktorým fungujem do teraz a posúvame sa stále ďalej!

5. Keďže ako som spomínal, posúvali sme sa ďalej a tak posunula firma aj moje auto o level vyššie a presadol som zo svojho WV Polo do "Áčkového" mercedesu. ... Toto všetko sa udialo behom pár rokov.
OBROVSKÁ VÝHODA pre začiatočníkov, ktorí by sa ku mne chceli pridať dnes, zajtra alebo kedykoľvek keď padne ich rozhodnutie pre lepšiu zmenu, je tá, že ja som si tým celým už prešiel a viem vám dať recept ako na to! Keďže ten recept mám a učil som sa to pár rokov, poviem ti, ak si šikovný a budeš postupovať presne podľa pokynov, tak moju cestu zvládneš za pár mesiacov.

Ak ešte stále nie si rozhodnutý, nevadí. Aj tu platí, že nikdy nie je neskoro.. A v nesposlednom rade: Nie je dôležité začať, ale vydržať.


Napíšte nám

* - povinné položky