•  |

BodyMission

O projekte

Bodymission je program primárne o správnom stravovaní. Nejde o žiaden diétny program pretože ja sám slovo "diéta" nemám v láske. Správne stravovanie ktoré nastavujem individuálne každému zákazníkovi je pestrá strava rozložená počas celého dňa nasmerovaná k jeho cieľu. Základom pevného zdravia je pravidelná strava, u niekoho to sú tri až štyri jedla za deň , ja osobne v programe preferujem päť jedál v časových intervaloch 3 hodín medzi jedlami ale ako vravím stravu nastavujem individuálne takže po každej konzultácii s klientom sa nastaví počet jedál tak aby to vyhovovalo zákazníkovi ale aj mne!

Ešte si o tom povieme viac na pod strane:

Pre koho je určený program BODYMISSION

Môj program je pre každého kto:

  • chce žiť zdravšie a vitálnejšie
  • skúšal už rôzne diétne programy no s neúspechom
  • trpí nejakým metabolickým ochorením kde správna strava po skonzultovaní s Mudr. Mederom môže viesť k zdravotnému zlepšeniu.
  • Pre ľudí ktorí navštevujú fitnescentrá a chcú sa posunúť ďalej či už v strave alebo v tréningu.
  • Ale aj pre ľudí ktorí trpia pohybovým ústrojenstvom, nemôžu športovať, no napriek tomu potrebujú zredukovať prebytočné tukové zásoby.

Čo vám ponúka BODYMISSION

BODYMISSION Vám ponúka dosiahnúť ciele, o ktoré sa doposiaľ márne usilujete. Tento program zdravého životného štýlu sa postará o to, aby ste už viac nezišli z tejto cesty. Získate cenné informácie o tom, ako sa zdravo stravovať ako cvičiť ešte viac efektívne. Ako sa správne namotivovať a aké produkty vám skutočne túto misiu uľahčia. Je to na vás.

Vy musíte chcieť.

O zvyšok sa postarám ja a Mudr. Marián Medera..

Ako na to?

Všetko sa dá, ak vieme ako na to. Z mojich skúseností počas práce osobného trénera som zistil, že ak na začiatku stravovacieho plánu počas prvého mesiaca som začal "detoxikovať" organizmus pomocou aloevery, tak sa zákazníkovi perfektne prečistil tráviaci trakt a ´´nová´´ strava sa tak ľahšie trávila čo zabezpečilo lepšie vstrebávanie výživných látok do organizmu. K tomu pre lepšie využitie výživných látok odporúčam zásadité minerály ktoré pomáhajú proti kŕčom a chránia pred zadržiavaním vody v dolných končatinách a celkovo podporujú prácu aloevery.

Časový problém s pravidelnou stravou sme odbúrali pomocou náhrady stravy, tak si zákazník jednoducho vyšejkoval nápoj ktorý obsahoval všetky výživné latky a nahradil niektoré z jedál počas dňa! K tomu všetkému dostal rozpis potravín presne podľa gramáži, doplnkov výživy a podporili sme to celé pohybom. Tak začala muzika hrať ako sa hovorí a výsledky nenechali na seba dlho čakať. Na pod strane referencie si môžete prečítať pár príbehov spokojných zákazníkov ktorých som takto nastavil.

Viac o aloe vera a mineráloch

Ján Soták s MUDr. Mariánom Mederom

Moja spolupráca s lekárom

Ako osobný tréner pôsobim od r. 2008. V rámci toho som začal s projektom o správnom stravovaní a zhruba po 2 rokoch fungovania BODYMISSION som sa rozhodol osloviť na spoluprácu lekára aby sa zvýšila profesionalita môjho projektu. Spoluprácu som teda nadviazal s lekárom všeobecného lekárstva MUDr. Mariánom Mederom, ktorý tento program plne podporuje. Môžem teda povedať, že počas celej spolupráce, respektíve počas celej vašej cesty Vás budeme sprevádzať ako ´profíci´ vo svojich remeslách.