•  |

Referencie

Tomáš Dudáš

Tento príspevok chcem venovať ako poďakovanie môjmu životu za to,že mi ponúkol príležitosť zmeniť sa.

Celý svoj život som sa riadil svojimi pravidlami a nikdy som nevystupoval zo svojej komfortnej zóny. Išlo to dobre a myslel som si,že som pokojný s tým ako žijem. Ako prvú zmenu svojho života pokladám to,že si teraz viem priznať: Mýlil som sa! Naše cesty nám niesu dané. Stretávame denne kopec ľudí a každý deň sa nám naskytujú nove príležitosti ako žiť voj život plnohodnotnejšie. Je len na nás,či si tieto príležitosti všimneme alebo nie. Neviem to naisto ale podla mňa to súvisí s túžbou zmeniť svoj život k lepšiemu. A ja som v poslednom období veľmi túžil mať lepší pocit zo seba samého. Ako čas bežal všimol som si príležitosť. A je to tu, našiel som ju objavil a uchopil.

Teraz viem jedno. Musím na sebe pracovať, aby som mal pocit že tu nie som nadarmo a že môžem pomôcť ostatným okolo seba. Tá príležitosť sa volá Ján Soták. Ešte raz ďakujem všetkým vyšším silám ktoré mi ho vniesli do môjho života. Keď som ho stretol na prvý pohľad bolo vidieť,že je to úspešný človek, ktorý chce niečo od života. Postupom času som zistil,že tohto človeka napĺňa radosť z pomoci druhým.

"Tak som sa teda nechal" :) pri prvom stretnutí mi odstránil negatívne stravovacie návyky a povedal: to zatiaľ stačí. zhruba po týždni sme sa znova stretli a ja som mu mohol s radosťou povedať, že mi prestali zažívacie ťažkosti. On mi nato povedal:super,naštartovali sme metabolizmus tým správnym smerom a ideme ďalej. Napísal mi jedálniček na mieru a odporučil mi piť Aloe vera gél na detoxikáciu tela. Jednoducho povedané odstrániť nežiaduce latky v mojom tele nahromadené rokmi zlého stravovania. Cena, ktorú som tento výrobok zaplatil je smiešna v porovnaní s tým ako sa teraz cítim. Ešte pred par mesiacmi som pociťoval ospalosť počas dňa. Nie veľkú,stačilo vypiť jednu kávu a hneď som bol čulý. No teraz mam toľko energie, že už to aj mojej mame lezie na nervy :D stále do všetkého šprtám..často som ráno posúval budík aj pol hodinu a hovoril si:zase musím vstávať do roboty ako otrok,prečo som sa nenarodil bohatý, mohol by som si teraz pokojne spať. No teraz otvorím ráno oči a hneď ma napadne myslienka. Je tu ďalší deň, v ktorom prežijem kopec srandy a zábavy.

A tak aj je. Keď počujem dobrú pesničku okamžite začnem tancovať tie smiešne tanečky a rozveseľujem nielen seba ale aj ostatný okolo mňa sa smejú. A ja sa ani nezamýšľam nad tým či sa smejú zo mňa alebo z toho čo robím, iba sledujem ich úsmev a prijímam a vraciam späť pozitívnu energiu. Zo všetkého musím spraviť srandu a zábava nesmie chýbať nikde,pretože humor a sranda bola vždy moja vizitka. A podľa toho som spoznal že som to konečne opäť ja, ten strelený Tomáš, s ktorým nieje nuda.Čoraz častejšie myslím nato čo chcem v živote dosiahnuť,kam chcem cestovať.aký dom by som si chcel kúpiť,ale hlavne nezamýšľam sa nad tým či sa to dá dosiahnuť ale iba nad tým aké krásne to bude až to budem mať.Jednoducho verím sam sebe že dosiahnem čokoľvek po čom túžim. Ako vidíte nešetrím slovami. Je to preto že nedokážem slovami opísať aký som vďačný zato že žijem. Teraz viem, že právne stravovanie a pravidelne dopĺňanie vitamínov, minerálov, aminokyselín a ďalších látok je nesmierne dôležité nielen preto aby sme boli zdraví ale aj preto aby sme sa cítili skvelo a mali radosť zo seba.

Veľké Ďakujem

Tomáš Dudáš

Nicolas Frank

Nicolas Frank

Pre lepšie výsledky sa musíte radiť s profesionálmi.

ZOBRAZIŤ VIAC
Vladimíra Rychtáriková

Vladimíra Rychtáriková

Odporúčam prijať bolesť a zdravotné problémy ako také tlačitko na reset.

ZOBRAZIŤ VIAC
Ivana Birošová

Ivana Birošová

Dobrý deň. Chcela by som dať recenziu na Janka Sotáka.

ZOBRAZIŤ VIAC
Patrícia Rúžičková

Patrícia Rúžičková

Na začiatok by som sa chcela veľmi pekne poďakovať Jankovi za super spoluprácu.

ZOBRAZIŤ VIAC
Zuzana Juhászová

Zuzana Juhászová

Janko, tvoje skúsenosti a ľudskosť mi pomohli so zdravotnými problémami

ZOBRAZIŤ VIAC
Viliam Bačenko

Viliam Bačenko

Pri voľbe trénera som mal jasnú predstavu čo chcem dosiahnuť a za akých podmienok.

ZOBRAZIŤ VIAC
Timea Banyasz

Timea Banyasz

Ahojte. Po dlhšom váhaní som sa nakoniec odhodlala podeliť sa s vami s mojou premenou.

ZOBRAZIŤ VIAC
Katka

Katka

Mojím cieľom bolo a aj je byť fit, cítiť sa lepšie, mať formu a hlavne byť plná energie!!!!

ZOBRAZIŤ VIAC
Diana Petnyová

Diana Petnyová

Dlho som váhala či sa podeliť so “svetom” s príbehom mojej premeny. Rozhodla som sa pre áno.

ZOBRAZIŤ VIAC
Anton Florek

Anton Florek

Janka poznám ešte z čias povinnej vojenskej služby kde sme spolu slúžili a zažívali rôzne vojenské „problémy“

ZOBRAZIŤ VIAC
Michal Kmecik

Michal Kmecik

Už po prvých dvoch týždňoch som bol šťastnejší človek z posilňovania a hlavne zmena stravy mi pomáhala ako fyzicky tak aj mentálne.

ZOBRAZIŤ VIAC
Marcel Levický

Marcel Levický

​Za svoju premenu vďačím svojej známej Barbore Obšitníkovej a Jánovi Sotákovi že ma oslovili s projektom Bodymission, ako máte možnosť vidieť na fotke kde som mal 107kg potreboval som zmenu v stravovaní.

ZOBRAZIŤ VIAC
František Kuc

František Kuc

​Ahojte chcem sa s vami podeliť o môj osobný úspech. Pred pol rokom ma môj kolega Peter Lapihuska pozval na prednášku Janka Sotáka o správnom stravovaní BODYMISSION.

ZOBRAZIŤ VIAC
Andrea Fügedyová

Andrea Fügedyová

Ahojte rozhodla som sa s vami podeliť o môj osobný úspech. Pred pol rokom som sa dostala pozvaním mojej sestry na prednášku Janka Sotáka o správnom stravovaní BODYMISSION

ZOBRAZIŤ VIAC
Tomáš Dudáš

Tomáš Dudáš

Tento príspevok chcem venovať ako poďakovanie môjmu životu za to,že mi ponúkol príležitosť zmeniť sa.

ZOBRAZIŤ VIAC
Miloš

Miloš

Jankove rady ohľadom stravovania mi neskutočne pomohli a po dlhom období v ktorom som bojoval so stagnáciou sa nebojím povedať, že práve vďaka jeho skvelým radám, hlavne v oblasti doplnkov výživy

ZOBRAZIŤ VIAC
Soňa

Soňa

Pred rokmi som mala zdravotné problémy, s ktorými som sa nevedela sama vysporiadať. V tom čase sa môj syn začal venovať kulturistike a poradil mi ako bojovať s chorobami ako je vysoký krvný tlak, cukrovka, aj nadváha.

ZOBRAZIŤ VIAC